[]

TV Box Chromecast nasıl birşey?

İyi haftasonları herkese.
TV boxlar falan çıkmış. Bunlar ile 10 yıllık lcd televizyonumu akıllı hale getirebilir miyim?
Yazılım güncellemesi yapmama rağmen youtube, netflix falan yok, şu ürünü alayım mı? Spotify'ı tvden açabilmeyi de çok isterim mesela.
300 tl'ye kadar olan önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler xoxo :)
www.hepsiburada.com

 
mi tv stick işini görür. hdmi girişi olması lazım bildiğim kadarıyla.


  • papuayenigine02561  (13.03.21 15:52:20) 
Ben bunun box olanini kullaniyorum. Dediginiz gibi eski bir lcd televizyonu kullanabilmek icin. Linkte gosterdiginiz stick modeli box'a gore biraz daha zayif bir alet ama sadece Netflix, YouTube, Spotify, tv icin kullanacaksaniz sorun yasamayacaginizi dusunuyorum. Ozetle, alinir!


  • invictae  (13.03.21 15:54:33) 
akılsız tv yi süper akıllı hale getiriyor. mibox kullanıcısıyım. iyi ki almışım dediğim ürünlerden bir tanesi. 15+ yıllık televizyonu değiştirmeme gerek kalmadı. bence bozulana kadar değiştirmemi gerektirecek herhangi bir neden yok artık.

spotify, netflix, primevideo yanında tune in gibi radyo programları mevcut. daha doğrusu google play üzerinden bir çok uygulamayı indirebiliyorsun.

tv hdmi varsa mutlaka al. pişman olmazsın.
  • unique hint kumasi  (13.03.21 16:29:47) 
mi stick var bende. memnunum.. netflix, prime, youtube, spotify çalışıyor. file manager üzerinden apk yüklenebiliyor. box olan modelden farkı 4k olmaması ve ram düşüklüğü sanırım. 1080p yeterli derseniz, uygulama geçişlerinde ve tepki süresinde saniyelik fark dışında üst modelin eksikliğini hissetmezsiniz.

amazonda kampanya dönemlerinde 240 tl'ye kadar düşmüştü. isterseniz onu takip edebilirsiniz.
  • jepa  (13.03.21 17:53:00 ~ 17:56:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.