[]

Mitsubishi klima nereden alınır?

Merhabalar,

Öneriler üzerine mitsubishi klima alalım diyoruz ev için, tabi daha model felan karar veremedik ilk bi bayiden bakıp sonra da almak istiyoruz. Ama nereden alınır bu mağazası da yok, teknosa’da var gözüküyor ama exxtra mağazasına gittik orda bile klima yok. Güvenilir garantisi olan online olmayan nereden alınabilir?

Ayrıca önerebileceğiniz bir modeli veya dikkat etmemiz gereken bir nokta var ise yardımcı olursanoz çok seviniriz.

Yer: istanbul anadolu yakası
Teşekkürler

 
duyuruyu ben de takibe alıyorum, cevaplayacak olan biri olursa özel mesaj yerine buraya cevap yazabilirse sevinirim :)


  • semyasa  (13.03.21 15:37:58) 
yaz kış kullanılacaksa inverter. sadece yaz kullanılacaksa inverter olmasına gerek yok. iklimsalar mitsubishi klima satar. modelden çok btusu önemli. küçük odaya en büyüğü büyük odaya küçük klima olursa verim alamazsınız. oda metrekaresini yazıp netten bulabilirsiniz.

klimanın mercedesi mitsubishidir. daha sonra fujistsu daikin gelir. orta segmentte toshiba gree weismann markaları iyidir.
  • mikahakkinen  (13.03.21 15:49:00) 
mitsubishi klima diye aratın, resmi web sitesinde illere göre bütün bayilerinin listesi var.


  • mikro patlama  (13.03.21 17:57:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.