en iyi spor kulakliği hangisidir? önerileriniz?

fitness salonunda kullanmak için en iyi kulakliği ariyorum

aradiğim özellikler

1- kesinlikle kulaktan düşmemeli, ağirlik kaldirirken ikininca, yüzünü en değişik hallere soktuğunda bile. jabra elite active 75t vardi sağ kulak durmadan düşüyordu. belki xl kulak ucu olsa düşmezdi. iade ettim
2- ses kalitesi
3-su geçirmezliği
4- anc olsa güzel olmasa da olur ama olsa ne a'la
5- kulak içi olmali

jbl reflect mini nc diye bir kulaklik çikmiş, yorumu yok hiçbiryerde emin olamadim. sizin tabziyeler önemli

fiyati önemli değil alip senelerce rahat edeceğim bir model önerisi var midir

ANC siz bir kulaklık için fazla pahalı bence
Sennheiser'in en üstüyle aynı fiyat. Kulağıma birşey sokmak ben de istemem de işte kafaüstü ile body building zor oluyor

  • boo  (13.03.21 02:52:10)
Bende kulaklık arayışı içerisindeyim, kulak içi deneme imkanı olmadığı için karar vermek zor oluyor.
Ben sennheiser 350bt modeli ile anker q30 arasında kaldım kafaüstü modellerde. Sennheiser'in son ses seviyesi tatmin etmedi beni

  • Weeze3r  (13.03.21 21:58:19)
jabra elite active 75t aldım
şimdilik çok iyi duruyor. son ses seviyesini TWS lerde telefon bariyer koyuyor diye biliyorum. Bazı programlar bu blokajı kaldırabiliyordu

  • boo  (16.03.21 00:24:26)
aradığın bütün özellikleri karşılıyor. ben de spor yaparken kullanıyordum.
ses kalitesi de muhteşem.
yakın fiyatlarda ses kalitesi bundan iyi akq q320 vardı ama o da spor kulaklığı değil zaten.

www.sennheiser.com.tr

edit: pardon, bendeki tam olarak şuydu: ama üstteki de bunun güncel versiyonu olsa gerek.

www.appliancesonline.com.au
  • filteria  (16.03.21 00:34:27 ~ 00:36:50)
aslında sennheiser monentum 2 diye bir kulaklıkta da takıldım. onu alacaktım ama aradaki fiyat farkına değer mi diye saatlerce karşılaştırmaları okudum. jabrada kablosuz şarj ve mute özelliği var ekstradan, ki bu mute ozelliği ben spor yaparken toplantıda olmamı sağlyor. sennheiserda da ses kalitesi diyorlar, jabra da kötü değil gibiydi. bunu tercih ettim biraz da yarı fiyatı diye aslında.

  • boo  (17.03.21 00:11:45 ~ 00:12:27)