help!!kulaklik sorusu

jbl bt205 kulaklıgımı kaybetttim. kulakiçi kulaklıklardan adeta tiksiniyorum ve kulağımda tutamıyorum. bt205 ses olarak falan fena değildi ama bu sefer kablosuz istiyorum. anc özellikli bir şeyler varsa öneriye açığım. sıklıkla kulaklık kaybettiğim için bütçe max 400 diyorum. teşekkürler

youtu.be

Bunların yanında bluedio modellerinin incelemelerine de bak
www.hepsiburada.com
  • freebird5406_2  (12.03.21 14:04:49 ~ 14:09:47)
Tesekkurlerfreebidr:) ama kulakustu istemiyorum kulakici silikonlular da degil normal kulakliga ne deniyor...applein kablolu kulakliklari vardi ya oyle seviyorum :')

  • ala09  (12.03.21 14:12:58)
Sen kulakiçi sevmiyorum deyince ben de böyle anladım

www.hepsiburada.com

Bu baya fiyat performans ürünü, türkçe yabancı incelemeleri de var youtubeda

youtu.be
  • freebird5406_2  (12.03.21 14:38:22)
400 lira bandında anc kulaklık yok ne yazık ki. JBL kulaklıklar pek kaliteli değildi benim kullanımımda. Sana tavsiyem sony mdr-xb 550 ap veya 650 bt modellerine bakabilirsin. Şu an kulakiçi jbl, kafaüstü sony kullanıyorum. JBL bence çok dandik, üstüne servisini bile bulamıyorsun ankarada. Onun için sony tavsiye ederim.

Edit: İlla anc istiyorsan sonynin giriş seviyesi f/p bir ürünü var xb900nc diye. onu da tavsiye ederim ama sanırım şu an 1000 lira civarlarında falandır
  • onkiloversemtamamım  (12.03.21 16:15:02 ~ 16:16:38)