CV fotoğraf

CV'ye biyometrik fotoğraf eklemek kötü bir fikir mi? Normalde biyometrik olmayan, hafif gülümsediğim bir fotoğraf var. LinkedIn ya da diğer kariyer siteleri için biyometrik fotoğraf uygun olur mu?

kötü fikir değil şahsen ben ekledim vesikalık

  • jelly bear  (12.03.21 02:29:20)
ben biometrik tercih etmezdim. sıfır ifade falan böyle robotik bir çalışan imajı vermek istemem.

  • uuth  (12.03.21 07:23:08)
cvlerde o kadar acayip fotoğraflar kullanılıyor ki vesikalık fotoğraflar pozitif anlamda direk ilgi çekiyor. eli yüzü düzgün, gülümsediğin bir vesikalık iş görür.

  • tantunisultansuleyman  (12.03.21 08:13:44)
ben cvye eklemiyorum fotograf. linkedin de glorified facebook oldugu icin herkes kafasina gore bi fotograf koyuyor.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (12.03.21 08:49:56)
gerçekten cv'lerde o kadar saçma fotoğraflar oluyor ki, normal vesikalık fotoğraf koyan birisi direkt bir adım öne çıkıyor.
ben biyometrik tercih etmezdim. robot gibi durulan bir fotoğraf yerine hafif gülümsenmiş normal vesikalık daha iyi olur.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (12.03.21 12:23:54)
ben koyuyordum, gülümsemeyen bir fotograftı ama boyutu biraz daha buyuk bir biyometrik oldugu için kıyafetim vs güzelce görünüyordu

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (12.03.21 12:26:00)