[]

İstanbul Bostancı'ya Yakın Günlük Kiralık

Merhaba,

bir arkadaşım şehir dışından gelecek, bir günlük kalacak bir yer lazım, güvenli olsun, yiyiş mekanı olmasın yeter.

bir yolculuğa çıkmadan kafa dinlemek, netflix takılmak, dinlenmek istiyor. belki bir arkadaşı uğrar o da kalmaz muhtemelen.

var mıdır bildiğiniz ettiğiniz güvenilir bir yer?

 
o bölgedeki park dedeman ve green parkda gecelik konaklama günlük kiralık rakamlara yakındır. ikisi de orta ayar iş görür oteller. park dedeman biraz daha iyidir. green park gecelik 35 usd civarı, icerenkoyde asia business var o da 25 usd gibi.


  • orpheus  (12.03.21 00:29:56 ~ 00:39:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.