optikçi var mı aranızda, gözlük camından ve markalardan anlayan?

seiko gözlük camı ve firması hakkında danışmak istediğim bazı şeyler olacak.

sorun burdan biz de faydalanalım. ben de gözlük camı araştırıyorum mesela

  • sen nasıl bir insansın  (11.03.21 22:17:48)
optikçi değilim ama uzun zamandır gözlük kullanan biri olarak eğer numaralarınız çok büyük değilse cam için astronomik rakamlar ödememenizi tavsiye ederim.

  • Gunter  (11.03.21 22:19:37)
40 liradan 1250 liraya geldi geçen gün bir yerde hesaplatırken.
Ben de bizi mi yiyorsun diyip çıktım. Bana da lazım tanıdık varsa :)

  • neymis  (11.03.21 22:21:05)
Uzun zamandır gözlük takıyorum,35 sene kadar.Göz numaralarım hep yüksek.Uzak yakın ve astigmatın aynı camda kullanıyorum artı yüzde 55-60 civarı inceltilmiş olarak.Haliyle kaliteli markalı camlar kullanmak zorundayım.Şimdiye kadar hep Hoya kullandım.İlk defa satıcının gazına gelip Seiko aldım,pek memnun değilim.Göz grup mağazasından almıştım,çerçeveye de doğru düzgün oturtamadılar,kısa süre sonra çerçeve de çatladı.Ben tavsiye etmem,bir sonraki camlarım kesinlikle Hoya olacak.

  • arenas  (12.03.21 02:05:05)