[]

yaz sezonu giysileri ne zaman çıkıyor?

kaç senedir sezon başını kaçırdığım için bir bermuda şort alamadım. aklıma haziran-temmuz'da almak geliyor, o zamana kadar da bütün şortlar, bedenler bitmiş oluyor. az bir şey kalmış oluyor, onların da ya modelini beğenmiyorum ya da bedenleri olmuyor.

bu sene azimliyim, yeni sezon giysileri çıkar çıkmaz alacağım iki tane bermuda şort :)

ne zaman çıkar? bakıyorum ama daha çıkmamış sanırım.

 
Normalde ocak ayında yaz sezonu açılır ama pandemiden dolayı birçok marka (benim çalıştığım marka dahil) martta sezon açıyor. Nisan’da tüm koleksiyon raflara iner.


  • suicides underground  (11.03.21 22:19:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.