sürekli forexçilerin araması

1.5 yıldır ara ara aranıyordum, 1-2 aydır her hafta 1-2 farklı yerden arıyorlar.

İlgileniyor musunuz diyorlar başta, hayır diyorum, müsait değilim şuan diyorum. Anlatmaya devam ediyor, hıhı hıhı diyorum. Ne iş yapıyorsunuz diyor, öğrenciyim diyip her seferinde başka bölüm uyduruyorum (bugün eczacılık dedim). Teşekkür edip kapatayım diyene kadar 6-7 dakika geçiyor.

Telefonu açınca forex'i duyar duymaz kapatsam ayıp olur mu acaba, engelle engelle bitmiyor numaralar.

onların senin vaktini çalması ayıp değil mi?

gereksiz duyara gerek yok. dinlendikçe anlatırlar iyi günler de kapa.
  • NightBringer  (11.03.21 16:23:17)
onlarin isi bu, komisyon aliyorlar; o yuzden ben kibarca ilgilenmiyorum ve simdi kapatiyorum diyorum, hala konusuyorsa ; uzgunum ama suratiniza kapatacagim simdi dedikten sonra kapatiyorum

  • sweetoffice  (11.03.21 16:28:44)
ben telefon numaramı nereden bulduklarını soruyorum. eğer bir daha beni ararlarsa mahkemeye vereceğimi söyleyip suratlarına kapatıyorum.

  • co2s2  (11.03.21 17:41:15)
Biraz yumuşak yüzlüsünüz galiba. Ben forexle ilgilenmiyorum soğuk bir şekilde söyleyince Ha öyle mi İyi günler deyip kapatıyorlar.

  • boray eris  (11.03.21 18:17:05)
Beni de aradılar fakiriz biz borç batağındayız aramayın bi daha dedim. Aramıyorlar artık.

  • suicides underground  (11.03.21 18:18:40)
Sadece komisyon bile değil hepsi yatıracağınız paranın peşinde. İşlemlerinizi açmayacaklar kaybederseniz kasaya geçecek, kazanırsanız da türlü bahaneler ile yasaklı işlem yaptığınızı iddia edip hesabınızı kapatacaklar. Siz zaten hesap açmazsınız da açacak varsa aman diyim 100 farklı kaynaktan araştırmadan kimseye bir kuruş bile göndermeyin.

  • zoghurt  (12.03.21 01:00:59)