[]

Bira'ya limon katınca tadı nasıl oluyor? Yoksa köpük için mi katılıyor?

Merhabalar

Behzat ç. içerisinde birkaç defa biraya limon kattıklarını görmüştüm, nasıl oluyor tadı? Aramızda tercih eden var mı bu şekilde?


 
Limonlu bira gibi oluyor işte nasıl anlatacagimi bilemedim baska turlu. Bardan ficiyi boyle isteyenler oluyordu hatta tekila gibi bardagin ustununun de tuzlanmasini istiyorlardi bunun bir adi vardi da unuttum. Yani baya bir tercih eden oluyordu. Ben de denedim bira tek basina daha guzel bence.


  • turkce konusan uzayli  (10.03.21 20:53:38) 
Çok güzel olur kenarına da tuzla rim yaparsanız. Meksikan bira deniyor


  • cometome  (10.03.21 20:53:55) 
Direkt limon suyundan ev yapımı bira şahane oluyor. Özel bir adı varsa da ben bilmiyorum. Tavsiye ederim.


  • Mirket  (10.03.21 20:57:25) 
Hatta hangi marka bilmiyorum ama biri çıkardı limonlu bira. Ben beğenmiştim. Demek ki benden başka beğenen çıkmadı ki piyasadan çekildi.


  • allah yazdiysa bozsun  (10.03.21 21:23:33) 
ben çok seviyorum, mariachi vardı eskiden hep öyle içerdik. coronayı da öyle içiyorum.


  • roket adam  (10.03.21 23:07:39) 
deneyip görmeniz lazım. özellikle limonlu bira istemem ama önüme konduğunda itiraz etmeden geniş geniş içerim. her bira ile güzel olmayabilir.


  • co2s2  (11.03.21 11:17:43) 
bi ara cok populerdi limonlu bira, hatta sikilmis limon her barda hazirda bulunurdu. 90'lar ya da 2000'in baslari taksim, arkasokak ve istiklal barlarinda cok yaygindi. yine kadikoy'de karga, buddha ve kosede adini hatirlamadigim yer, hepsinde vardi


  • try again fail again fail better  (11.03.21 12:15:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.