[]

tırnak dolaması için hangi doktora gidilir

sol işaret parmağım zonkluyor 2 gündür. bir baktım hafiften bir yeşillenme olmuş. demin internetten bakınca dolama cevabını aldım hafifte tırstım. hangi doktora gitmek lazım krem hap ya da eski usul ne yapmak lazım yardımcı olursanız sevinirim.
 
Geçmiş olsun, doktora gitmelik bir şey yok. Bactroban alıp sürün, 3-4 güne geçmezse o zaman gitmeyi düşünürsünüz ama gerek olmayacaktır.


  • amugochi  (10.03.21 20:48:59) 
Kara merhem sürünce hemen geçiyor


  • suicides underground  (10.03.21 20:51:08) 
Bactroban+1 Geceden sürüp yara bandı ile kapatınca sabaha iyilesmisti benimki.


  • old possum  (10.03.21 21:59:01) 
dolama nedir bilmiyorum ama tırnağımın kenarı batardı deriye zaman zaman. bactroban ve pamuk sıkıştırmak işe yaramıştı.

bir keresinde çok inatçı çıkt cilt doktoruna gittim. bana antibiyotik serum verdi, parmağıma döküp iltihabı kurutmuştum.

eğer çekilmesi falan gerekiyorsa tırnağın genel cerrah sanırım doğru adres. eğer yeşil bişeyler varsa çok ihmal etmeyin direkt doktora gidin.
  • bihaber  (11.03.21 00:44:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.