[]

araba yoluna müzik notalarını kim işleyebilir?

öncelikle şu örneği vereyim: www.instagram.com

bunu bir belediye yapmak istese hangi uzmanlarla çalışmalı?

müzik notasını, kaç km hızla gidersen metronomunda araba tekerinden dinleyebilirsin? sorusuna muhattap uzmanlar kimlerdir?

 
Yoldaki olukların göreceli aralığı, göreceli eğimi belirler.
1 metrelik aralıklarla aralıklı oluklarınız varsa ve saniyede 1 metre seyahat ediyorsanız 1 Hz elde edersiniz.Aynı hız için bir oktavın üzerinde bir oktav istiyorsanız, oluklar arasındaki boşluğu yarıya indirirsiniz vb.
Ses Mühendisi + Endüstri Mühendisine ihtiyaç olur.
youtu.be
  • ankara06  (10.03.21 16:27:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.