Lanet bi gun

Sabah sol dikiz aynami geri giderken sadece geri gorus kamerasina baktigim icin direge carptim. Oglen kedimi almaya gittigimde sag dikiz aynama vurup gecmisler. Sonra da kedime fip teshisi kondu.

Bu nedir ya? Evin ortasina oturup aglicam sanirim:(

Gelirse üst üste gelir zaten. Dünyanın kanunu bu.
Sınavda olduğunu bilirsen biraz daha rahat edersin.

  • etna  (09.03.21 19:01:53)
Mala gelmiş, tamir ettirirsiniz geçer gider dikiz aynası nedir ki üzülmeyin

Fip için facebook ve Instagram da fip warrior diye aratın yüzlerce insan var kedisine ilaç tedavisi yapan ve bu hastalığı atlatan. Kesinlikle tedavisi olmayan bir hastalık değil, ilaçları bularak atlatacaginiza inanıyorum, kendinizi ve kedinizi bırakmayın.
  • sanguine  (09.03.21 19:46:46)
inzivaya cekilin ve hepsinin nedem basiniza geldigini dusunun. buyuk ihtimal farkindaliginiz dusuktu bugun ve daha buyuk olacak olaylarin ufak bir fragmani yasandi.

sağlıkla kalın
  • evimin paspasi  (09.03.21 20:57:43)
Bizim hergünumuz böyle, hergun böyle yaşamıyorsaniz şanslısıniz

  • kleider  (09.03.21 23:15:34)
etna'ya katılıyorum, böyle şeyler nedense üst üste oluyor. birkaç gün sonra illa ki güzel bir haber alacağınızı, bu kara bulutların dağılacağını vs. düşünmelisiniz, ben öyle yapıyorum :)

  • sivilceli ergen  (12.03.21 00:24:11)