[]

200-230bin arasında en mantıklı araç hangisi?

Max %50 dilimin üst sınırı olacak şekilde en mantıklısı ne acaba? Beklentiler şöyle

1- konfor çok önemli
2- rüzgar / yol sesi en az olan
3- mümkün mertebe multimedya sistemi kaliteli ve keyifli olan

Bu bantta ne var acaba? İkinci eller sıfıra yakın fiyatlı olduğundan bakmıyorum bile.

Çok sık seyahat edeceğimden ilk 3 çok önemli. B sınıfında güzel araçlar var ama arka tarafa uzun yolda arkadakilere işkence oluyor (polo’dan ve corsa’dan hatırlıyorum)

Skoda kamiq falan baktım 230’a da baz paketi var ama boş geldi gözüme. Leon fr var, güçlü makineye de benziyor. Scala ve arona’ya hiç bakmadım gözüm tutmadı nedense. Bir de bu 308 falan var ama o kadar eder mi bilmiyorum. Renault-fiat-opel-citroen vs düşünmüyorum pek. O markaların o banttaki modellerini hiç beğenmedim. Pejo ve citroen’in c ve d suv’ları şahane mesela

Teşekkürler şimdiden yardımcı olacaklara.

Not : japon-kore araçları hiç bilmiyorum. Açık ara iyi modelleri varsa düşünürüm tabi

 
Uzun zamandır sıfır araba bakıyorum. 50lik dilimin üst sınırında alınabilecek seat arona, skoda kamiq, seat leon var bunlar nispeten donanımlı sayılabilecek araçlar. Captur boş, qashqai bomboş model veriyorlar o paraya.

Bu paraya en donanımlı araç citroen c3 aircross. Panoramik açılabilir cam tavan, anahtarsız giriş çalıştırma, ön arka park sensörü, geri görüş kamerası, yağmur sensörü filan epey dolu.

Göz ardı etmeden bir bakın derim. Corolla nın da dream paketi var ama o da C3 karşısında donanım olarak epey zayıf kalıyor.
  • robin one persie  (09.03.21 13:29:11) 
şu anda araba alacak olsam, carplay ya da google auto olmayan arabayı almam. müzik - telefon - navigasyon meselesini bir kerede çözüyorsunuz.


  • co2s2  (09.03.21 13:32:40) 
bence leon. fr manuel paketi ile 1.0 dsg paketi aynı fiyat. ama bulamayabilirsiniz bayilerde.


  • trt2deki ressam  (09.03.21 15:58:23) 
konfor önemliyse 50bin daha ver w204 c180 al. kompresör bulursan lpgli binersin 2013 sonrası cgi motor güzel yakar.
1 konfor önemliyse yıl düşer.
2 rüzgar yol sesi istemiyorsan. fransız japondan uzak dur.
3 bu göreceli değişken.

pejo suvlar dışı güzel içi boş. citroen suvlara çağ atlattı. kamiq arkadaşım aldı kasa güzel motor bin bsuv. uzun yolda bir motor eziyet eder.
  • mikahakkinen  (09.03.21 16:46:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.