[]

Şu durumda araba alınır mı

Şu an çalışılan şirkette iki sene içinde terfi alıp şirket arabası alma durumu var. Şimdi bu durumda dandik bir araba alıp iki sene takılmak mı mantıklı olur yoksa sıfır araba alıp iki seneye pata küte güzel bir fiyata satmak mı? Ya da aman boşver bu devirde araba alınmaz mı?
 
lazımsa alın, değilse bekleyin.
her devirde her şey alınır.
ihtiyacınıza göre karar verin.
  • blatta hiberna  (08.03.21 21:09:07) 
şirketten şirkete değişir ama şirket size araba verdiğinde "al bununla memlekete de git, oraya da git buraya da git" mi diyecek? kilometre sınırı olacak mı? 10 yıldır falan şirket arabam var. benzin vs kimse incelemiyor ama yine de her yere gitmeye uygun olmuyor.


  • co2s2  (09.03.21 11:33:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.