Yazılarımı paylaşabileceğim bir komünite/mecra

Çeşitli alan ve konularda özgün yazılar yazdığımı düşünüyorum; şimdiye kadar az sayıda yazdım, bundan sonra daha sık yazmak için vaktim olacak.

Yazıları kendi sitemde paylaşıyorum, reklamımsı paylaşımlar yapmaktan da hiç haz etmediğimden hiçbir mecrada paylaşmıyorum; haliyle yazılar kimseye ulaşmamış oluyor. Bu sebeple bu tarz "düşünsel" (bu başlık altında toplayabilirim sanırım yazıların çoğunu) yazılara ilgi duyan insanların bulunduğu, yazılarımı paylaştığımda karşı tarafın da bundan memnuniyet duyacağı ortamlar arıyorum. Bu tarz bildiğiniz mecralar varsa önerileri alabilirim.

Ya çok captain obvious olacağım ama ekşi sözlük?

  • plutongezegendegilmi  (07.03.21 21:53:09)
Konu ve başdurdğunuz yerin tarzı önemli. Yazılarınız özgünlüğü konusunda fikir almanızı öneririm. Tamamen başka bir gözün okuması iyi oluyor.

Medium'un oturmuş bir kitlesi var, takipçi olayı olması kendinizi duyurmak için avantajlı
Vesaire.org
Manifold.press
Filmloverss
www.dadanizm.com
Kafa-bavul
Gazete vb yerlerin forum sayfaları
Karga Mecmua (Hala çıkıyor mu bilmiyorum)
Gaiadergi

Sadece bu tip yayınlaır takip için Twitter hesabı açarsanız, benzer yerler de önünüze düşecek.
  • kaset  (07.03.21 21:56:40)
Medium ve Ekşi'de zaten zaman zaman paylaşıyorum ancak fazla ana akım mecralar olduklarından sıcak bakmıyorum; pek işime yaradıkları da söylenemez zaten. Medium'da paylaşmak için "ortalama okuyucuya hitap edecek şekilde" yazıp, kendi sitemde paylaşırken üçte ikisini kırptığım bir yazım var mesela. "Millet okusun" diye eğip bükmekle uğraşmak istemiyorum yazıları.

Önerdiklerinize göz atacağım, teşekkürler.
  • ajora  (07.03.21 22:17:40)
Dogru basliga yazarsaniz eksi sozluk en cok kisiye ulasabileceginiz mecra.

Belirli bir alanda yaziyorsaniz ve ilgili kisiler okusun istiyorsaniz kaset+1
  • brkylmz  (07.03.21 22:18:03)
bubisanat.com

  • anatomik  (07.03.21 22:37:18)