[]

akai midi klavye

garageband'deki tuşları midi keyboard'a nasıl atıyoruz?
 
hangi tuşları?


  • killerbee  (07.03.21 15:39:40) 
garageband'de çevirmeli controls buttonlarını akai'deki çevirmeli buttonlara


  • duyurukullanıcısı  (07.03.21 15:51:22) 
driverini kurduysan standart olanlar zaten atanmıştır.

çevirmeli düğme ama bi sürü fonsiyonu var, paning falan diyorsan default olarak atanmıştır onlar zaten. driverini kurmadıysan çalışmaz ama.

onun dışında herşeyi yaptıysan ve çalışmıyorsa, garageband içinde varmı bilmem de midi learn fonksiyonu diye bişey var , logicde var.

çevirmek istediğin potansın üzerine ekrandan sağ tıklayıp learn deyip, sonra klavye üstünden istediğin bi potansı çevirirsen o potansa atanmış olur.
  • killerbee  (07.03.21 17:12:17 ~ 17:14:28) 
bu çevirmeli tuşlardan sadece ses ve bir diğer tuş çalışıyor. diğer bütün tuşlar çalışıyor tabi.

ama çevirmeli tuşları kafama göre istediğim ayara atamak istiyorum. o işi sanırım garageband'den yapıcam.

bir ara logic yükleyeyim en iyisi.
  • duyurukullanıcısı  (07.03.21 19:16:02) 
garage band ile hiç bişey olmaz zaten, vst çalıştırmıyo.


  • killerbee  (07.03.21 20:16:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.