[]

Tarihi geçmiş krem

Son kullanma tarihi Ekim 2020 olan gece kremi kullanılır mı hala? Kokusunda aşırı bir değişim yok
 
görünüşünde de bir enayilik yoksa (ayrışma vs) kullanılır.


  • pati  (07.03.21 12:30:48) 
Etkisini yitirmiş olabilir.

Ben head and shoulders clinical strength kullanıyorum seboreik dermatit nedeniyle. Şampuanın skt geçtiğinde etki göstermemişti. Yenisini aldığımda ise sebebinin skt olduğunu anladım.
  • himmet dayi  (07.03.21 12:39:28) 
@pati içini göremiyorum maalesef:( ara ara sürüyorum ama umarım zararı olmuyordur.Krem bu ty.gl


  • jjimyl  (07.03.21 12:39:52) 
içinde etkin madde olan bir krem, skt'si geçince kullanılmamalı.


  • anthemis nobilis  (07.03.21 12:55:07) 
dokusu bozulmadıysa bir şey olmaz.
dokusunun bozulması için de bu kadar süre yeterli değil zaten.
en fazla etkisi azalır ama zarar vermez.
  • blatta hiberna  (07.03.21 18:40:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.