10 günde 4 kilo nasıl alınır?

merhaba millet
bir arkadaşım var açık öğretim 3 te, yalnız buna askerlik gelmiş, yani götürürlerse uzun dönem yapacak tabi evli ve çocuk babası nasıl bıraksın, bir yıllığına çürük alması lazım ki okul bitsin.
şimdi bu arkadaş 177 boy ve 104 kilo imiş, ne yapsında muayenede 107 nin üzerine çıksın?
hızlı kilo aldıracak bir yöntem var mı?
teşekkürler

'bulk' diye gecen urunler var toz seklinde, sute karistirip iciyorsunuz, tek kullanimda birkac ogunluk enerji veriyor.

yattigi yerden gunde 3 ogun steakhouse yiyerek bunlari kullanirsa basarabilir bence ama kalp-damar rahatsizligi falan hic tavsiye etmiyorum yani (:
  • achelon  (22.05.10 16:54:22)
muayeneye gitmeden once de bol bol su icsin ve hamur işi yesin, ama tartılmadan önce tuvalete girmesin...

  • lule  (22.05.10 17:01:42)
sağlıklı şekilde alınamaz sadece göbek yaparsın.

yapma
  • tatarcan  (22.05.10 17:16:25)
Muayeneden hemen önce dünyalar kadar su içsin...

  • samterk  (22.05.10 18:03:12)
Arkadaş yesin içsin kilo alsında; ben askerlik muayenesine gittiğim zaman 179 boya 110 kiloydum ve askere alındım... Ama ben itiraz etmedim gitmek istiyordum zaten tecil bozdurmuştum... işin özü öyle 2-3 kiloya bel bağlamasın, biraz insiyatif kullanıyorlar bildiğim kadarıyla...

  • evladim toplasana odani  (22.05.10 18:32:23)
kilolu arkadaşlara "verirsin aslanım", zayıflara da "alırsın aslanım" diyerek onlarca kişiyi aldıklarını bizzat biliyorum, arkadaşın bence çok heveslenmesin ne olur ne olmaz.

  • tekosin  (23.05.10 00:17:13)
lavuk gidecek askere hiç heveslenmesin:)

  • kanan  (23.05.10 12:18:38)