Varikosel ameliyati

18 gün önce sol varikosel amelliyati gecerdim . Agrilarim vardi ama her gecen gün azaldi ancak son 5 gundur azalma durdu. Gundelik
Hayatim devam ediyor, Cok asiri agrim yok ama yuruken cok hassasiyet var ve dokununcada asiri hassasiyet mevcut özellik sol kasiktan son testise dogru hassasiyet var . İlaclarimda bitti doktor sorun yok diyor . Arkadaslar bilgisi olan varmi veya bu ameliyati olan bu hassasiyetim tam olarak ne zaman bitcek artik eski halime donebilirim gercekten pisman olcam yakinda operasyon olduma :(

Çok geçmiş olsun, varikosel bildiğiniz gibi kronik ağrıya sebebiyet veren ameliyatın da ağrılara kesin çözüm olamayabileceği elim bir hastalık, maalesef. Henüz çok yeni opere olmuşsunuz. Kısa vadede ağrıların tamamen geçmesini beklemek sabırsızlık olur. En az bir ayınız var, bir gün gelir ve ağrılar biter. Testiküler elevasyon, istirahatle en azından operasyon sonrası inflamasyonun geçmesini beklemek daha iyi olacaktır.

Ağrısız, sağlıklı günler dilerim. :)
  • quaranta  (06.03.21 15:02:29)
1 sene geçti. Hala dokununca ağrıyor. Şişlik uzun süre inmeyecek. Malesef tamamen iyileşme 1 seneyi geçtikten sonra. 3 ve 6 sy sonra sperm parametrelerinize baktırın. Geçmiş olsun. Ağrı şikayeti ile olduysanız ameliyatı merak etmeyin. Geçiyor.

  • Arthur Dayne  (06.03.21 16:15:11)