[]

Korkusuz Korkak - Rest'te hangi As'tan 2 tane var?

Merhabalar

Gece gece aklıma takıldı, 720p'de pek belli olmuyor, fark edebilen var mı? Galiba en alttaki siyah kart ama maça mı sinek mi anlayamadım.

youtu.be

 
sinek mi maça mı göremedim ama filmin geri kalanını izledim sayenizde :))


  • trajikomix  (06.03.21 01:17:02) 
ya maca ya sinek. ama gorunmuyor maalesef.


  • baldur2  (06.03.21 04:34:04) 
ben de izliyorum su anda.

bugune bugun kenefler kraliyim, temiz konusacak degilim ya.

auhsduahsudhasudha.
  • baldur2  (06.03.21 04:39:40) 
0,25 hızda izleyince maça gibi, en solda açıkta olan sinek zaten bariz. birbirine yakın olan iki tane siyah as logoların boyutları birbirine çok yakın ve benzer, büyük ihtimal maça.


  • John Bloor  (06.03.21 10:48:28) 
Bana da maça gibi geldi


  • primetime  (06.03.21 11:33:05) 
ben de maça gördüm.


  • ckisc  (06.03.21 12:42:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.