iPhone 12 Pro

Eşime doğum gününde hediye etmek istiyorum. Daha önce iPhone kullanmadık dolayısıyla bazı sorularım var bilenlere danışmak istiyorum.

1. Hepsiburada yaklaşık 300 lira daha ucuza satıyor. Oradan almamın bir mahsuru var mı?
2. Kutu içeriğinde şarj cihazı yokmuş. Bunu sadece resmi site mi satıyor? Bir de Mag safe diye bir şeyden bahsediliyor onu da almam gerekir mi? Ne tavsiye edersiniz?

Bunlar haricinde de herhangi bir görüş veya tavsiye varsa duymak isterim. Teşekkürler.

Hepsibıradadan herhangi bir şey alacağınıza paranızı çakmakla yakın daha iyi. Amazon’da varsa orayı öneririm fark olsa bile sorun olduğu saniye eğer amazondan aldıysanız direkt iade edebilirsiniz. Beğenmezseniz de edebilirsiniz.
2.Herhangi bir şarj aleti usb-c uyumlu ve amperi uygun aleti şarj edecektir. Resmi site zorunlu değil. Magsafe kablosuz şarj isterseniz onu ayrıca temin edebilirsnizi.

  • sanal hayvan  (05.03.21 14:17:10)
magsafe degisik bir sey, apple 20w sarj aletinden daha yavas dolduruyor. ben 20w sarj aleti kullaniyorum memnunum. magsafe kablosuz sarj gibi ama biraz da kablolu gibi cunku manyetik olarak yapisiyor cihazin arkasina.

12 pro guzel cihaz bence memnun kalirsiniz.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (05.03.21 14:23:33)
1- satıcısı hb olan hiçbir üründe sorun yaşamadım, satıcısı hb olmayanı almam.

2- kablo geliyor, sadece adaptör yok. bence amazondan adaptör alın geçin, mag safe kullanışsız gibi.

onun haricinde pro ile 12 düz 12 arasında bence fiyat farkına değecek bir şey kesinlikle yok, boyut sorun değilse o kadar çıkmışken 12 pro max alırdım ben, değsin diye. onun haricinde düz 12 alırdım.
  • garavel  (05.03.21 14:45:36)
1- 300 lira için 15k riske atılmaz bence.
2- magsafe kablosuz şarj için. ben kullanışlı bulmadım çünkü çok yavaş şarj ediyor. adaptör alın geçin +1.

  • plutongezegendegilmi  (05.03.21 14:58:10)