[]

Ekşide şu tıklamalı entry nasıl yapılıyor?

Bazıları yapıyor da bulamadım ben. Sallıyorum entry’ye referans verecek:

Geçen gün bahsettiğim 123123123 teki entry’de de böyle olacağını söylemiştim.

Böyle bişey yazıyor, rakamlara tıklayınca o entry’ye gidiliyor. Hede, bkz, link hepsini denedim olmadı. Nasıl oluyor bu yahu?

 
(bkz: #45345345)


  • hayal fazlasi  (05.03.21 04:14:24) 
Bir entry'nin yazıldığı tarihe tıklarsan tarayıcının adres bölümünde entry numarası dahil link çıkar

Örnek: eksisozluk.com/entry/48704670

Sondaki numarayı alıp başına # koyup bkz içinde yazarsan istediğin olur.

(bkz: #48704670)
  • himmet dayi  (05.03.21 04:21:38) 
Aç parantez, bkz, bir boşluk bırak,entry no,kapa parantez.


  • deer hunter  (05.03.21 09:19:07) 
gidilmek istenen entry'yi bul. tarihine tıkla. gelen sayfadaki adresi kopyala. sonra entry yazarken link ekle. linkin gideceği adrese az önce kopyaladığın adresi yaz. gidilecek linkin adına da (bkz: #45345345) şeklinde entry'nin numarasını yaz.


  • co2s2  (05.03.21 11:52:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.