Roket patladıktan sonra etrafındakiler öldü mü?

Söndürmeye çalışan biri vardı. Başkaları da olabilir belki bilmiyorum.

Patlamanın çapı baya büyük. Bişey olmuş mu?

Ne roketi, ne patlaması?

  • austra  (04.03.21 23:16:13)
www.youtube.com

Starship patladı ya iniş yaptıktan 8dk sonra. Herkes görmüştür diye ayrıntı vermedim twitter ve sözlükte gündemdeydi. Youtube ve instagramda da öyle. Haber sitelerinde de vardı.

Hani Space X'in yaptığı test.

Sahibi Elon olan. Soyadı da Musk hatta.
  • ananiyimioguz  (04.03.21 23:33:22)
"the area is vast and empty enough that an accident or explosion would not cause damage or fatalities"

denmiş bir sitede.

Kimse yaralanmamış ya da ölmemiş.
  • dissendium  (04.03.21 23:37:10)
Etrafında kimse yok. O alanların kilometrelerce etrafı boşaltılıyor

  • asbe  (04.03.21 23:38:21)
Pardon videonun sonunda söndürmeye çalışan şey sabit açıyla püskürtmediği için bir insan uzaktan sıkıyor zannetmiştim, meğer mekanikmiş gereksiz heyecan yapmışım dağılabiliriz.

Hatta o kadar insan gibi gördüm ki yanına niye yaklaşıyorlar falan diyorum. Te allahım.
  • ananiyimioguz  (05.03.21 00:08:37 ~ 00:10:05)