Ankara - Kıtır

Buraya ilk defa gitmeyi düşünüyorum da,
1. Saat 19'a kadar açık mı, bilen var mı?
2. Baktım da yarı self servis falan yazmışlar, nasıl işliyor burası tam olarak rezil olmayalım shshsh

gidebilirsin. açıktı.

  • ankara06  (04.03.21 22:22:46)
Gideli 1 yıldan fazla oldu da sipariş konusunda ilginç bişey hatırlamıyorum ya. Kasaya ödüyorsun, oturuyorsun, yemek hazır olunca sesleniyorlar gidip alıyorsun.

  • plutongezegendegilmi  (04.03.21 22:38:28)
girerken sağlı sollu iki kasa vardır. hangi kasada çalışan varsa gidip ordan yemek/içmek istediğin şeyin parasını ödüyorsun ve sana ürün fişi veriyorlar.. bira içiceksen sana bira fişi verir. kumpir/kokoreç yiyeceksen onun da fişini verir.bardan fişi verip biranı alırsın. mekanın dışında yanda fırın bölümü var, küçük bi camı vardır ordan kafanı kolunu uzatıp fişini veriyorsun, sana 5 dakka sonra gel diyor, 5 dakka sonra kumpirini/kokoreçini alıp yiyorsun. menüye bakıp alengirli bişeyler seçersen yiyecek olarak, sana siparişinin numarası yazan bayraklı bi çubuk verirler git otur arkadaş getircek derler. biranı yudumlayarak yemeğini beklersin.

güncel çalışma saatleri hakkında hiçbi fikrim yok.
  • ghostinthemech  (04.03.21 22:42:05)
devlet hastanesi gibi işler midye için ayrı sıra, koko için ayrı sıra bira için ayrı sıraya gireresin.

  • mkrk  (04.03.21 22:43:39 ~ 22:43:52)