[]

Wifi zaman çizelgesi mümkün mü?

Merhabalar, işyerindeki wifi ile zamanlama yapmak mümkün mü? Çalışanların sadece mola saatlerinde girebileceği şekilde ayarlamak istiyoruz. 2.4 ve 5 ghz olarak 5 ghz belli telefonlara komple serbest 2.4 olan belli saatlerde bağlanan herkese serbest şeklinde. Modem tp-link, arayüzden bir alan bulup deneme yaptık ama beceremedik. Bu tarz bir uygulama mevcut mu?
 
Mikrotik gibi daha gelişmiş kurallara izin veren bir cihaz lazım.


  • faithless  (04.03.21 23:10:40) 
Wifi zamanlama yapılabilir ancak band bazlı ayrımı hiç duymadım. Aklıma ayrıca şöyle birşey geldi. Örnek olarak çalışanlarınızın bulunduğu ap'yi ayırırsınız. Bunu da akıllı bir priz aracılığıyla bağlayıp prizi zamanlarsınız bueno;-)


  • ned flanders  (05.03.21 00:03:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.