[]

hangi çamaşır deterjanı?

migros'tan sipariş vereceğim ama hiç bilmiyorum. doğrudan link de verebilirsiniz. hep toz kullanıyordum ama sıvı da varmış, onlar daha sağlıklı diyebilir miyiz? toz olan kıyafetlerin üstünde kalabiliyor herhalde. sıvı da kalabilir gerçi öyle düşününce.
 
frosch.


  • mikahakkinen  (04.03.21 22:05:59) 
ben de perwoll kullaniyorum bir sorun yasamadim


  • in vino veritas  (04.03.21 22:10:17) 
Omo sıvı kullanıyorum, renklisi beyazı siyahı ayrı :) hepsini yıkayan bir modeli var mı bilmiyorum ama memnunum.
Bebek için de duru granül matik. Sabun rendesi gibi bir şey, daha sağlıklıymış.

  • somethinginthewayshemoves  (05.03.21 00:20:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.