Kelepir Yurt Dışı Uçak Bileti Bulmak

Merhaba sevgili hostesler ve birinci pilotlar,
Eğitim için amerikaya gidiş-dönüş bileti almak gibi bir durumum var.
İnternet üzerinden türkiye adresli(billing address) kredi kartlarına satış yapan yabancı siteler veya görülmemiş ucuzlukta ama güvenilir türk siteler bulmaya çabalıyorum.
Acentalarla konuştum hepsi astronomik fiyatlar isterken,internetten alırsanız daha az ödersiniz dediler.
Bir de onca havayolu varken nedense hepsi delta&lufthansa üzerinden arama yapıyor.
American Airlines kendi sitesinden baktığımda gayet ucuz göründü ama türkiyeye satışı yok.Türkiye tabanlı ama american airlines bileti satan site var mıdır ki bildiğiniz?

hacı o iş öyle olmuyor beya.
bir kere belli bir sistem var o altyapı ile acentalar bakıyor, hepsinde aynı çıkar. biletleme ücretinden belki 10 dolar oynar..

anca havayolu şirketlerinin sitelerinden bulman gerekiyor. boşuna çabalama, al gitsin birini işte.
  • alchemistt  (22.05.10 15:02:41)
www.skyscanner.com.tr
www.expedia.com

  • makineci  (22.05.10 18:00:31)