Kamera odaklı telefon

annem kendi ürünlerinin fotoğrafını çekiyor.
normalde iphone 8 plus ile çekiyordu ancak telefonu bozuldu.

şimdi iphone'lar da pahalı geldi.
çok pahalı olmayan (ama şuan telefon konusunda pahalılık kriteri nedir bilmiyorum. ama amiral gemisi olmasın işte, demek istediğim bu)

android arayacağım o yüzden el mahkum.
hangi telefonu önerirsiniz? fotoğraf çekmek dışında kullanılmayacak. annem kullanacağı için de, otomatik modlarının çok iyi çalışıyor olması lazım, ki iphone 8 plus bu konuda muazzamdı.

ne önerirsiniz?

www.hepsiburada.com

bu tatmin eder mi örneğin? fotorğaf konusunda, ürün fotorğafı.

www.hepsiburada.com

yoksa ila ki böyle bir şey mi gerekir?
  • tchuck  (04.03.21 12:06:38)
Samsung M51

  • Arthur Dayne  (04.03.21 14:25:38)
android dünyasından hiç anlamıyorum ama,
samsung'lar sanki artık pek rabet görmüyor gibi hissediyorum? amiral gemilerinde dahi stabillik sorunu oluyor vs. diyorlar.

bunun kamerası tatmin eder mi yine de?
aynı fiyattaki xiaomi note 9 prodan daha mı iyidir?
  • tchuck  (04.03.21 17:25:36)
Eski bir Xiaomi kullanıcı olarak söylüyorum almayın. Ekranı 1 sene içinde ghost screen oldu. Yakınlık sensöründe problem vardı. Gps'i adam akıllı çalışmıyordu. Bazı uygulamaları çalıştırmak için türlü türlü eziyetler çekiriyordu. Güncellemeleri sorunlarla dolu bir şekilde geliyordu. Saymakla bitmez. Hala daha amiral gemileri hariç süper amoled + ekran kullanmıyor çoğu modellerinde. Yıl olmuş 2021 hala ips lcd ekran kullanılan telefonlar üretiyorlar. Bana kalırsa bulaşmayın.

  • Arthur Dayne  (04.03.21 18:22:29)