Filtre Kahve İçme Tercihiniz

Filtre kahve içine eklediğiniz herhangi bir malzeme var mı ? Tarçın, krema, hindistan cevizi gibi ? Yoksa sade içmek daha mı güzel oluyor ?

Yine filtre kahvenin yanında tükettiğiniz neler var ? Kruvasan, çikolata, lokum gibi ?

Süt tozu veya süt ekliyorum.Genelde süt tozu.

  • drako  (04.03.21 09:48:30)
sade. şekersiz. sütsüz.
kahvaltıda içtiğimiçin kahvaltıda ne varsa onla içiyorum. en tepe noktası kavurmalı tost ile içmemdi.

  • sutlu nescafe  (04.03.21 09:54:11)
Şekersiz, sütsüz, sade içiyorum. Yanında bir şey aramam. Bazen sigara içerim.

  • himmet dayi  (04.03.21 10:00:05)
Ben de sade ve yanında sigarayla tüketiyorum.

  • plutongezegendegilmi  (04.03.21 10:02:22)
sade şekersiz.

  • mikahakkinen  (04.03.21 10:02:34)
sade, ecnebilerin değişiyle bullet proof

hatta şimdi içerken yazıyorum
  • yemrem  (04.03.21 10:04:20)
sade ama yanında tatlı bişey mutlaka ararım

  • aynenbencede  (04.03.21 10:06:33)
kesinlikle sade içmelisin. kahvenin kendine has aromasını, tadını alamadıktan sonra içmenin gerçekten bir anlamı olmuyor.

  • ada meltemi  (04.03.21 10:12:47)
filtre kahveye süt koyunca tadını hiç beğenmiyorum, süt koymak istersem espresso bazlı bir şey yapmak daha mantıklı.
ama yanında bir şeyler atıştırmayı severim. ceviz, badem ya da bitter çikolata gibi.

  • red g  (04.03.21 10:29:59 ~ 10:30:33)
Sade.

  • logisticsmanager  (04.03.21 10:55:18)
Sade kahve yanına şok markette satılan selanik gevreği ya da tarçınlı zencefilli kağıt kurabiye

  • freebird5406_2  (04.03.21 10:56:23)
hissettigim ve anladigim kadariyla filtre kahveye pek birsey karistirilmaz. aromalandiracaksan espresso kullanmak daha mantikli. mesela soya sutunu filtre kahveye koyunca biseye benzemiyor; ama espresso'ya cok guzel gidiyor.

  • buenosdias  (04.03.21 10:59:27)
Sade içerim diğer türlü tadına varamıyorym. Yanına kek, kurabiye, lokum Allah ne verdiyse..

  • cilekli pasta  (04.03.21 12:11:06)
Sade içerim. Yazıldığı gibi filtre kahvenin tadı sade içmekten geçiyor bence de.
Yanında varsa cookie, bazen çikolata güzel gidiyor

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (04.03.21 12:52:26)
sade tuketiyorum bir ara naneli filtre kahveye sarmistim kahve dunyasinda yapiyorlardi. ekseriyetle sade tuketimlemeye devam. kahvaltida da her turlu icebilirim yumurtali ekmekle cok seviyorum

  • ala09  (04.03.21 14:52:43)
Sutsuz ve sekersiz sekilde sade iciyorum. Yaninda bir sey aramam.

Ha bi ara kuzenimle hindistan cevizi yagina dadanmistik, ondan atiyorduk kahveye, hosuma gidiyordu. Ama ozellikle gidip almam, olmasa da olur benim icin.
  • invictae  (05.03.21 01:38:27)