[]

sozlukte takipcim varmis

evet, baslikta belirttigim gibi, sozlukte beni takip edenler varmis. o kadar sasirdim ki, kimlerin beni takip ettigini gormek istedim. oyle bir imkanimiz var mi? yoksa belki de kanzuk heyecanlanalim diye random sayi mi atiyor takipci kismina?
 
random değil ama takipçileri göremiyorsun.


  • jelly bear  (03.03.21 19:17:25) 
Random değil tabi mesela birini takip ettiğinde takipçi sayısının arttığını görüyorsun. Takipçi başlığına falan yazarsan takipçilerin hakkındaki hislerini belki yeşillendirirler öyle görürsün ancak kimmiş. Ben de çok merak ediyorum kimler diye :)


  • turkce konusan uzayli  (03.03.21 21:41:20) 
tabi ki random olma ihtimalini dalga gecmek icin yazmistim.

@red g,
mobil uygulamasinda gorebiliyormusuz.
  • the end of time  (03.03.21 21:59:03) 
Mobilden nereden görebiliyor muşuz ya ben de bilmiyordum


  • esinikaybetmiscorap.  (03.03.21 22:19:54) 
kendi profiline girince tepede takipçi sayısı yazıyor mobilde, beni de 61 kişi takip ediyormuş amaçları ne acaba


  • nahtoderfahrung  (03.03.21 22:24:17) 
Kimler olduğunu görme imkanımız yok. Kaç kişinin takip ettiğini uygulamada profil sayfasından görebiliyoruz. Yalnızca sayı.


  • biseysorcaktim  (04.03.21 08:30:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.