[]

vermut ve martini

evde birer şişe bunlardan var
nasıl tüketilir bunlar basit bir tarifle? 
Martiniyi sek içebilirsiniz. Tavsiyem kendi kadehinde tüketmeniz yönünde olur. Dışarıda zeytinle servis ediyorlar, zeytinsiz de olur bence.


  • south park in kapusonlu uyesi  (03.03.21 19:15:03) 
Martini dandik vermut zaten, eger bitter,chino varyantlarindan degilse. Vermut sek iciliyor (soguk), cok da guzel oluyor.

Gin+campari+vermut(ya da martini) = negroni
campari+vermut(ya da martini) = milano torino
gin+vermut(ya da martini) = martini cocktail (filmlerde ictiklerinden) Not: Martini cocktaile genelde beyaz vermut(ya da martini) kullaniyorlar.
gin+vermut(ya da martini)+meyveli bir aroma surup falan = meyveli bir aromali martini cocktail
  • mirafiori  (03.03.21 19:51:14 ~ 19:51:47) 
gin + martini bianco + 2 zeytin: martini
vodka + martini extra dry: dirty martini
elma suyu + smirnoff apple + martini bianco: apple martini
  • try again fail again fail better  (03.03.21 20:37:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.