[]

Karantina uykuya alıştırmış olabilir mi?

2-3 aydır sadece uyku düşünüyorum. iş yerinde uykum geliyor, eve gidince 8-9 gibi uyumak istiyorum. bazen bi film açıp bari 10a kadar uyanık kalayım diyorum.
Bi hareket halinde bulunmak da gelmiyor içimden, yürüyüş, hafta sonu bi yere gitmek, birini çağırmak, bi arkadaşıma gitmek de. Karantina yüzünden üşenmeye alışmış olabilir miyiz? Sadece beni mi böyle etkiledi yoksa. 
depresyona girmis de olabilirsiniz, ben de ayni durumdayim. ise de gitmiyorum, evden calisiyorum. imkanim olsa yataktan cikmam.


  • the end of time  (03.03.21 19:12:39) 
Bende şu oluyor: 8 saatten aşağı uyumuyorum ama sabah sanki 5-6 saat uyumuşum gibi zor uyanıyorum ve ayılmam uzun sürüyor.

Hareket etmemeye de alıştık bence. Gün içinde mesai bitsin akşam dışarı çıkayım yürüyüp geleyim diyorum, akşamüstü boşver yea diyor konsolu açıyorum.
  • chicha_v2  (04.03.21 00:34:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.