[]

yüksek lisans nedeni ile bedelli askerlik tarih değişikliği

merhaba. önümüzdeki güz dönemi için yüksek lisansa başlama durumum var. bunun öncesinde bedelli başvurusu yapmıştım ve kasım ayına denk geldi. yüksek lisans durumu netleşmediğinden sorun değildi ama şimdi sorun olucak. aşağıdaki linkte eğitim durumu ile bu tarihi değiştirme imkanı yok anladığım kadarıyla. bunun haricinde yapılabilecek bir şey var mı bildiğiniz?

asal.msb.gov.tr


 
aynı durumdaydım, yükseğin başına denk geldiği için hocalarla konuşup gitmiştim, döndüğümde devam ettim ve hiç sorun yaşamadım. bedelli uzun değil sonuçta, sadece yokuşa süren olur mu ona dikkat etmek lazım.


  • tey tey  (03.03.21 17:31:48 ~ 17:32:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.