[]

History Channel - Alone

Selam sörvayvir'lar.

History Chanel'da Alone isminde bir yarışma var bilenler bilir. Bizdeki şahane pazar konseptli survivor gibi değil, gerçek bir survivor yarışması.

Lakin ne bein connectte, ne tivibuda, ne amazon prime'da eski bölümleri bulamafım. Ya search fonksiyonları düzgün çalışmıyor, ya yok ya da ben malım.

Şimdi üçüncü seçeneğin doğru olduğunu varsayarak bana şu bölümleri (törkiş alt yazılı ya da dublajlı mimkinse) bulana veya getirene yüzbinlira veriyorum. Evet vahit ben.

Sevgiler, öperim

 
Program ilgimi çekti ve history channel in sitesine vpn le girip bütün sezonlarına ulaştım ama İngilizce altyazılı maalesef. Olur dersen aynı taktiği uygulamanı tavsiye ederim.


  • epistemic_regress  (03.03.21 20:56:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.