[]

Trendyol'daki 930 mühendis ne iş yapıyor?

bir e-ticaret sitesinde bu kadar mühendislik işi var mı merak ettim, ne olabilir?

webrazzi.com


 
cok buyuk bir firma. yaptigi kampanyalarla malatya'daki bir tokacinin dahi isini etkilyebiliyor. ciddi anlamda sektoru yonlendiren buyuk bir firma. onun disinda turkiye'de egitim anlaminda bircok firmadan onde. surekli sistem mimarisi, veri tabani, yazilim vs.. hakkinda egitimler, seminerler duzenliyorlar.bu alanlar muhendislige girdigi icin tahminimce bu alanlara buyuk yatirim yapiyorlar. cogu seyi hazir kullanmak yada yerinde saymak yerine surekli gelistirme halindeler.


  • buenosdias  (03.03.21 10:16:26 ~ 10:18:53) 
E-ticaret hacmi çok fazla. Bir arkadaşım çalışıyor. Sadece search fonksiyonu için bile 5-10 kişilik ekibi var öyle düşün. Aliexpress satın aldıktan sonra hacmi baya arttı. Halen deli gibi mühendis alımı yapıyorlar.


  • jelly bear  (03.03.21 10:33:38) 
bazı ekiplerin çalışmalarından kesitler içeren bir video belki fikir verebilir.

www.youtube.com
  • demirKamil  (03.03.21 13:16:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.