Tesla alayim mi?

Is yerim degisti. Yeni is yerim ile ev arasi uzaklik araba ile 5 dakika.

27000 km'deki 2019 Toyota Avalon'u verip, 38000 km'de 2018 Tesla model 3, Mid Range, alsam pisman olur muyum? Menzili: 260 mil.

teslalarda trim şikayeti çok var. Avalon konforunu çok ararsın. bi test sürüşüne çık derim
kısa mesafe ok ama uzun mesafe dert olur

  • sttc  (03.03.21 03:24:59 ~ 03:25:21)
tesla yerine porsche taycan alırdım.

  • false pretension  (03.03.21 03:44:50)
@sttc

Avalonun motoru dahi isinmadan is yerine varmis oluyorum. Bu yuzden elektrikli birseyler bakiyorum.

@false pretension

Taycan bu araclardan yaklasik 3 kat daha pahali.
  • actor-observer bias  (03.03.21 03:53:23)
garajda sarj etme imkanin varsa alinir.

  • rm  (03.03.21 05:28:50)
5 dakikalik mesafe ise bisiklet al bitsin, hem sabah sporu yaparsin, mis gibi..
Tesla toyota kadar problemsiz olmaz, birsuru sikinti yasayan insan var.

Yok illa elektrikli olacak diyorsan ben olsam, yasadigin yerde varsa honda e alirim, tasarim harika bence.
  • cooperr  (03.03.21 08:05:01)
Elektrikli scooter alin o kadar yakinsa. Uzak yerlere yine Toyotanizla gidersiniz mis gibi.

  • taurina  (03.03.21 08:20:14)
abi cidden git bisiklet al belli ki ya amerikada ya da avrupada yaşıyosun. şekil yapıcam diyosan al eyvallah da 5 dakikalık yol için tesla almak ne bileyim..benim hayalim ya işe bisikletle gitmek varsa böyle imkanın kaçırma derim

  • KidLazer  (03.03.21 09:35:44)
bizi bi tur bindireceksen tesla al yoksa bisiklet çok daha iyi fikir

  • aloneinthedark  (03.03.21 12:08:13)
evde başka bir araba daha varsa fosil yakıtlı, Tesla al.
Yoksa fosil yakıtlı bir arabaya ihtiyaç duyabilir misin uzun yok vs. onu irdele.
ama almaya çalış :)
  • burfak  (03.03.21 12:23:28)
Yanlış biliyorsam düzeltin ama hybridse avalon zaten şehir içi, kisa mesafe vs için ideal değil mi? Yani teslaya geçişin bu açıdan mantigini çözemedim. Ya da ben yanlis biliyorum.

Bu arada başka araç olsa belki ama toyota avalon sonrasi tesla bilemiyorum. Ben üzülürdüm, oldukça güzel araba avalon.
  • logisticsmanager  (03.03.21 13:08:53)