[]

Xiaomi mi tv stick

Merhabalar. Xiaomi stick usb mis gibi hdmi kablosuna takınca calısmıyor, sarj ettim ustelik calıstırmadan once. ama usb kablosunu stick aygıtına baglıyorum, usb tarafını tv’ye takınca oynatabiliyorum. Sadece stick’in takılı oldugu durumlarda calısmasını bekliyordum ben ama hep böyle mi oluyor? Usb kablosuna hep ihtiyacım olacak mı?
 
Evet beslemeniz gerekiyor cihazı güce bağlamadan çalışamıyor.

Besleme de yapabilen bir hdmi çeşidi var mıydı aklımda öyle bir şey kalmış ama her tv'de yok tabi öyle bir şey varsa dahi.
  • hedep  (03.03.21 00:19:13) 
Evet USB'yi hep takılı bırakacaksın. Hatta bazı tv'lerde usb elektriği yeterli olmadığı için yanında çıkan adaptörü ile kullanman gerekiyor.


  • roket adam  (03.03.21 00:22:11) 
Cok tesekkur ederim cevaplar icin. Rahatladim :)


  • walser  (03.03.21 00:53:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.