kickbox'a başlayacağım ücreti sizce nasıl ?

arkadaşlar merhabalar,

kickbox'a başlamayı düşünüyorum.

bir yer ile görüştüm aylık 250 lira dedi.

haftada 3 gün, günde 1 saat. (yani ayda 13 veya 14 saat oluyor.)

Bu ücret nasıl sizce yüksek mi normal mi?

Hocaya, bireysel mi grup mu olduğuna, ekipmanların düzgünlüğüne ve salonun iyiliğine göre değişebilecek bir şey.

  • Unde bach canim  (02.03.21 19:21:48)
grup dersi olacak.

hoca 8. dan.

salona internetten baktım ring var, bazı salonlarda ring bile yok.
  • yassayf  (02.03.21 19:31:05)
Gupta kaç kişi olduğuna...:)

  • Unde bach canim  (02.03.21 19:39:28)
Fiyatı bayağı iyi ama grup çok kalabalıksa sıkıntı yaşarsın. Bir de kurs alanların yaşları, hal ve tavırları da işin rengini değiştiriyor. Deneme dersine katılıp etrafı kolacan etmende fayda var.

  • epistemic_regress  (02.03.21 23:45:04)
Ben grup derslerini özel derslerden daha çok seviyorum. 250 grup dersleri için iyi. Ama yukarda denildiği gibi gelen kitleye göre çok değişiyor. Sizi uygun biriyle eşleyebilecekler mi? O kişiyle aynı frekansta mı olacaksınız? Arada manyaklar da çıkıyor direkt dalmak için büyük bir hırsla gelmiş oluyorlar.

Kalabalık olsa bile kaç hoca sizi kontrol ediyor bu da önemli. Bireysel olarak herkesi kontrol edip, yanlış hareket olduğunda müdahale edebilmeliler.

Bence bir ay gidin, çevreyi tanıyın ona göre devam edersiniz.
  • jazzabel  (03.03.21 00:19:29)