Takipsizlik kararı ile ilgili bir soru

3 4 sene önce babamı bi konuyla ilgili ifade vermeye çağirmişlardi. Konu internet uzerinden yazilan bi yazi. İp adresinden dolayi babami çağirdilar. Babamın yazmadigi anlasilinca beni arastirmaslar bi kaç ay önce ben gittim ifade vermeye. Adresin bana ait oldugunu ama yazilanlarin bana ait olmadigini vs soyledim. Neyse bugun tebligat gelmis. Takipsizlik karari kovusurmaya yer olmadigina dair karar cikmis. Yetersiz delilden dolayi ve o internet kullanicisinin ben oldugumu beyan ettigimden dolayi gibi nedenlerle. Aklima takilan şey şu. Bu takipsizlik kararı babamin adina cikmis. Ama tebligatta sanki suçu ben islemisim gibi adresin bana ait oldugu vs yasilmis ama o yazilari benim yazmadigimi soyledigim belirtilmemis. Bu nedenle bana mi dava açilacak ayrica benle mi ugrasilacak yoksa konuyu tamamen kapattilar mi anlamadim. Sonucta ben de ifademi vermistim.

mesele tam anlaşılmıyor ama takipsizlik kararı varsa olay bitmiş zaten. muhtemelen kapanmıştır ama siz e devletten ya da uyaptan bir kontrol edin.

  • kljgslsdkjsd  (02.03.21 17:43:32)
Takipsizlik kararı sadece babanızın adına mı?

  • han20  (02.03.21 18:50:23)
Evet sadece babamin adına

  • pikap  (02.03.21 19:05:45)
Konu "şahsım" ile mi alakalıydı?

  • boray eris  (02.03.21 19:28:30)