[]

yks başvurusu

fransız dili ya da sinema tv'ye girmek için 1. oturum yeterli mi yoksa 2. oturuma da mı başvuru lazım? ayrıca hangi alanları çözmek gerekiyor? yani matematik neti yapmanın bi faydası olur mu mesela? bugün 17'de mi bitiyor ayrıca başvurular?
 
İlk oturuma girerek sadece 2 senelik bölümleri yazabilirsiniz. Sinema TV için ayt'nin sözel kısımlarını çözmeniz lazım. Fransızca için YDT'ye yani yapılacak son oturuma girmeniz lazım. Bunların hepsi için ayrı ücretler ödeyeceksiniz.


  • black holes in the sky  (02.03.21 15:20:17) 
ikisi içinde 2 oturuma girmek lazım.

sinema tv için sosyal alan

fransız dili için dil sınavı şart olmalı.

ilk yks'ye derece denemesi için girmiştim ondan sonra takip etmedim.ama değişmemiştir diye düşünüyorum.
  • a darkness coming  (02.03.21 15:21:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.