[]

Google Chrome kasma

Google Chrome kasmaya başladı.

Şöyle bir durum var.

hizliresim.com

Sadece bir tane Google Chrome sayfası açık olmasına rağmen listede 5 tane gösteriyor. Hatta daha aşağıda bir tane daha gösteriyor. Kullanılan belleğin yüksek olduğunu düşünüyorum. Neredeyse 150 MB çok değil mi Google Chrome için? Sizde de bu şekilde mi çıkıyor? Bu bir sorunsa nasıl düzeltebilirim? Teşekkür ederim.

 
150mb chrome için düşük, 5 tane çıkan şeylerde muhtemelen chrome eklentileri ve modülleridir, birisi çökerse komple tarayıcıyı kaybetmeyin diye parçalanmıştır.


  • nahtoderfahrung  (01.03.21 20:01:40) 
normal görünüyor.

shift+esc ile chrome'un görev yöneticisini görebilirsiniz.

her sekme ayrı bir uygulama gibi davranır ve her eklenti ayrı bir sekmedir. o yüzden onlarca farklı chrome görmeniz bile mümkün windows görev yöneticisinde.
  • biseysorcaktim  (01.03.21 20:56:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.