Neler normallesir tahminleri alalim

Risk grubuna gore tahminleri alalim hadi.

2. Seviye risk grubunda bence:

Butun sokaga cikma kisitlamalari kalkacak.
Mekanlar aksam saat 10'a kadar yari kapasite ile acik olacak.

Şırnak, hakkari, yozgat, erzincan, ankara ve çanakkale normalleşir.

Yozgat ve erzincan önemli şehirlerimizden. Normalleşmesi ülkemiz için iyi olur.
  • eazy  (01.03.21 19:35:17 ~ 19:35:28)
Canakkale 3. Risk grubunda ama.

Ankaa 2.
  • Anjelik  (01.03.21 19:38:31)
Sevgili İstanbul aşıkları, sizinki açılmayacak hiç heveslenmeyin. Tüm illeri açacağız bi tek siz kalacaksınız :)

Maviler açılır, sarılar şartlı açılır, turuncular açılmaz yada azıcık açılır.

Kırmızılar ise aynen devam hatta daha ötesi.

Renklerin hangi illeri temsil ettiğini ise ufak bir arama ile bulabilirsiniz.

infernalcadre, bakanlar kurulundan bildirdi...
  • infernalcadre  (01.03.21 19:46:17)
İstanbul'u kıskanmayın dsakdsoadksao :DD

Mekanlar ankara için saat 20.00, istanbul için 16.00 olarak belirlendi dedikodusu var :D
  • eazy  (01.03.21 19:47:52)
Yav tahmin dedim eazy biraz eazy chejdjdjd

  • Anjelik  (01.03.21 19:48:23)
İStanbul'u aldık beyler. Gözümüz aydın <3

  • eazy  (01.03.21 20:27:45)