[]

Fizik Tedavi Alabileceğim Hastane (Beyoğlu'na Yakın)

Selamlar,

Medicana Kadıköy Hastanesi'nde, Allianz + Tamamlayıcı Sigorta sayesinde hiç ücret ödemeden fizik tedavi alabiliyorum. Fakat tedavi ve yol uzun sürdüğü için (her gün yaklaşık 4 saat) yakınımda bir alternatif arıyorum.

Kabataş (Beyoğlu) civarında yaşıyorum. Bana uzak olmayan, özel sigortanın geçerli olduğu, "tercihen" yine ücret ödemeyeceğim, iyi bir fizik tedavi merkezi/klinik önerebilecek var mı?

 
www.allianz.com.tr bu linkten civardaki hastanelere bakabilirsiniz ancak ücretsiz olmayabilir, bazıları 15-20 tl gibi ücret talep edebiliyor.


  • amugochi  (01.03.21 13:21:49) 
@amugochi O uygulamayı biliyorum. Orayı çok kullandım. çok zaman alıcı. Bu yüzden tavsiyenin yerini tutmuyor.
Teşekkürler.

  • pantepember  (01.03.21 13:27:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.