[]

Mart sonu ukrayna

Geçen yıldan kalan uçak biletim var ve süresi bitmeden ukraynaya gideyim diyorum. Fiyatlar oldukça uygun ve mart sonu gitmeyi planlıyorum. Sizce bu dönem gitmek mantıklı mı? Spesifik olarak lviv ve cuma-pazartesi 3 gece 4 gün.

Alternatif olarak istanbul çevresinde gidilecek yer öneriniz olur mu? Yine martta ve sevgiliyle.


 
biraz daha erkene alabilirseniz kayak deneyin derim. bu hafta sonu ilk defa gittik, deli zevkli bir şey. uludağ - kartalkaya olabilir. ukraynadan daha pahalıya gelir ama en azından bir sıkıntı olursa da türk hastanelerine emanetsin yani.


  • roket adam  (28.02.21 20:50:44 ~ 20:51:06) 
Yurtdisindan trye girerken pcr testi yaptirmaniz gerekecek. Bunu aklinizdan cikarmayin, 50-60€dan asagi yapilmiyo genelde.


  • kuehles blondes  (28.02.21 21:14:23) 
Martta Lviv aşırı soğuk oluyor, üşürsek hiçbir şey yapamayız demiyorsanız gidin. İç mekanlar sıcak olacak zaten ama pandemiden bir şey değiştiyse bilemedim.


  • kullanıcıadımbuolsun  (01.03.21 10:45:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.