Superonline'ın başkasının faturalarını bana email atmasını nasıl engellerim

Superonline'da hiçbir ADSL aboneliğim olmamasına rağmen, e-mailime aylardır başka birinin hesabının faturaları atılıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise, aradığınız telefon e-mailinizle eşleşmiyor, o yüzden işlem yapamayız, diyor. Diyorum ki, benim aboneliğim yok, e-mailime fatura göndermeyi bırakın. Ama bunu düzeltemeyiz diyorlar. Müşteri hizmetleri telefon ile çözemeyince, internetten düzeltilmesini denemek için www.superonline.net adresine girince ise, telefonum sistemde kayıtlı olmadığını söyleyerek yine işlem yapmama izin vermiyorlar. Komik bir sistemleri var. Hiçbir yoldan bunu çözemedim. Sizce nasıl çözülür bu durum?

orada bulunmuyor zaten, çözemedim o şekilde.

  • silent enigma  (28.02.21 21:20:49)
Bana da bi kac tane geliyordu, bi tanesine ulasip durumu anlattim (kredi karti ekstresiydi), tesekkur edip duzeltti.

Digerlerini de spam diye isaretledim. Gormuyorum.
  • brkylmz  (28.02.21 21:26:28)
Superonline kesinlikle düzeltmiyor. hattın asıl sahibine de ulaşmam mümkün değil ne yazık ki. adaş benimle, o yüzden böyle bir gariplik var.

  • silent enigma  (28.02.21 21:46:39)
bana geçen gün superbox faturası geldi 600 lira falan, direkt adsoyad@outlook yani hiç kullanmadığım bir mail sadece bütün maillerimin üstünde çok ciddi bir şey olursa kullanıyorum, adamın birine fatura kesmişler adres izmir falan maili de işte benim adım soyadımla sallamışlar ben ciddi ciddi korktum çünkü elektronik fatura her halükarda faturadır, "biz bildirdik, ödemek zorunda" falan, turkcelle bağlantıya geçtim, onun bir bağlayıcılığının olmadığını söylediler, ad soyad mail sallamışlar ondan gelmiş falan dediler ben yine de yemedim, iki gün sonra başka bir mail geldi o faturanın iptal edildiğine dair, hala emin değilim yani yeseydim yine ödemek zorunda kalmayacak mıydım falan diye.

  • ckisc  (28.02.21 22:17:47)