[]

Yarın normalleşiyor muyuz şimdi

Bana hiçbir şey açıklamayacak gibi geliyor. Var mı sizin bildiğiniz tahmn ettiğiniz şu olur bu olmaz deidğiniz şeyler?
 
Bazı küçük Anadolu şehirlerinde hafta içi akşam yasağı kalkar bence, bi ihtimal hafta sonu da. Ama büyük şehirler için şimdilik bişey değişeceğini sanmıyorum.


  • Jux  (28.02.21 18:53:17) 
barları açarlar :D


  • ShadowOfMoon  (28.02.21 18:57:59) 
İstanbul için bir şey değişmez büyük ihtimalle. Bir ihtimal haftasonu 12-5 arası falan izin verebilirler gibi geliyor.


  • roket adam  (28.02.21 18:58:17 ~ 18:58:29) 
nüfus yoğunluğunun ve hareketliliğin çok olduğu şehirlerde yakın tarihte bir gelişme olacağını sanmıyorum ki normalleşme olacak denilen şu dönemde bile karadeniz'de vs. fazladan ne gibi bir önlem alınabilir diye konuşuluyor. normalleşmeye çok da bel bağlamamak lazım.


  • kedimedi  (28.02.21 19:57:54) 
Hafta sonları 12-5 arasını açarlarsa iyice suyu çıkar işin. Ama bunlardaki bu zeka ile o bile mümkün.

12-5 arası serbest olursa insanlar sahil kenarlarına vs. akın edecek. Her yer ana baba günü olacak. Tamamen serbest bırakmaktan daha olumsuz bir durum bence 12-5 arası.
  • himmet dayi  (28.02.21 20:42:30) 
ben de bugün bir açıklama bekliyordum ama ses seda yok. bir anda tüm yasakların kalkacağını zannetmiyorum. bir ihtimal restoranları açarlar işte.


  • gazozailacatmauzmani  (28.02.21 21:43:11) 
Sadece kadıköy'ü açsalar bile yeterli :D


  • eazy  (28.02.21 21:47:25) 
belli olmadı mı


  • ShadowOfMoon  (01.03.21 18:14:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.