[]

Xiaomi robot süpürge

Selamlar, xiaomi mi robot vacuum mop essential modelini aldık odaların kapısı açık olmasına rağmen bazen girmiyor, ilk kullanışımız.
Ayarları vs nasıl olmalı acaba?
Haritalandırıp belirli bölgeyi temizletme özelliği yok.


 
3 4 kullanımdan sonra harita tamamen oturuyor. robotun güzergahında üstüne çıkamayacağı birşeyler varsa o yüzden diğer odalara girmiyor olabilir.


  • tekkisilikbirordu  (28.02.21 14:29:23) 
ilk harita yaparken "kenarları süpür" talimatı verin tamamını çıkarsın. o işlemi yarıda kesmeyin. onun haricinde eşikler varsa sıkıntı oluyor.. bazen bağlantı nedeniyle sanırım beyin gidiyor ama onun haricinde bende bir sıkıntı olmadı.


  • windymimas  (28.02.21 16:07:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.