Psp Playstation Portable Doğubank Fiyatı ?

Psp Playstation Portable Doğubank ve civarındaki güncel fiyatını bilen var mı? sıfır ürünlerin tabiki, veya istanbulun herhangi biyerinde de olabilir ama vatan gold gibi alışveriş mağazalarındaki değil.

400 e kapatırsın.

  • pekala  (22.05.10 03:00:59)
300e aldık bikaç ay önce.

  • carnicero  (22.05.10 03:08:02)
biz orospu çocuğuyduk karikatürü geldi bir an gözümün önüne...

www.itusozluk.com
  • pekala  (22.05.10 03:49:25)
Üstad elektronik şans işidir. Garantisi biziz satıcılığı da bir yere kadar! :) Linkini verdiğin yer ve bir kaç tane daha bu işi öteden beri yapan firma var. Bunlar nispeten güvenilirdir. Ben Psp'mi gittigidiyordan aldım. Bir sorun çıkmadı 1 senedir oynuyorum. Arkadaş aldı, haftasını görmeden sizlere ömür. :) Sen adamların başına ekşiyebilecek, sürekli gidip gelebilecek durumdaysan al oradan. Aksi takdirde sahibinden yahut gg'den almanın bir farkı yok. Selamlar...

  • kadim kishi  (22.05.10 10:28:17)
khalkedon bu işi bilen en iyi adamdır üstüne yoktur...

2 ay öncede 3004 versiyon yazıcıoğlından 4 gb kart dahil sıfır 450 tl ye kapattık oda ayrı bi mevzu...

son olarakta 5 senelik bi psp kullanıcısı olarak alıcaksan 2004 versiyon alman 3004 te ciddi versiyon sorunları var en temizi 2004 bilginize...
  • ramizdede  (22.05.10 12:13:03)
ben elimdeki psp yi satıyorum. çiziksiz temiz. 4 gb hafıza kartı. amerikadan alınma. hafıza kartından oyun oynayabiliyorsun.
ilgilenirsen mesaj atabilirsin.

  • fiyuuuu  (22.05.10 13:25:19)
ama 3004 ler de kırılmadı mı ya? bide 2004 ile 3004 arasında ne fark var ki?

  • notinhere  (22.05.10 14:03:59)
yahu bi türlü anlayamıyorum, nasıl yorumlar bunlar.

sony'nin yaptığı üründeki hata oranını "herhangi bir elektronik ürün"le kıyaslamak başlıca hata. tamam ölü pixel gibi genel lcd problemi olabilir ama onlarca QC'den geçen alete güvenmek lazım. sen jelatini açılmamış paket alıyorsan biliceksin ki ilk kullanıcı sensin ve alet sağlam. bu yüzden ha karstan al ha venezuella'dan alet aynı alet.

3004'te versiyon sorunu ne demek? allah aşkına ne demek? elbetteki 3k alacaksın, 2k'lar piyasada yok olsa bile ta-v088v3 board'lu yani 3k'dan hiçbir farkı yok. sonunun 3001 veya 3004 olması alakasız, region code onlar. 3000'lerin lcd ekranı mükemmeldir, 2000'ler güneşte problem çıkarır.

khalkedon çok işten anlayan bir yerdir. gidin alın.

kırma olayına gelince, biraz dertli ama evde yaparsınız tek başınıza, o yüzden alın herhangi bir yerden psp-hacks.com a girin ve yapın. uğraşamam diyorsanız en iyi seçim khalkedon.

2000 ile 3000'in farkı ekranı. ve 2000'in ilk versiyonları aynı 1000'deki gibi "tam kırılabiliyor". 3000'de ise aleti kapatıp açmaman, pili çıkarıp takmaman lazım yoksa "kırıklığı" gider (lafa bak). bu durumda aletin içindeki resimlere girip bir tane hileli resmi açman gerekir, bu da biraz deli eder. ilk açışında olmaz da 10. açışında olabilir. ama olur sonuçta.

ve aldıktan sonra asla güncelleme. 5.03'ten yukarı çıkarsan bir daha sahte oyun oynayamazsın.
  • carnicero  (22.05.10 17:49:47)
o güncelleme olayını yapmamak için umd takmamak lazım sanırım, ama umd ile kendini güncelleyebiliyorsa makine, o zmn onu downgrade etme şansımızda vardır dedim şimdi.

kırma olayı sorun değil, önemli olan bütçe şu anda, ve sanırım en iyisi khalkedon gibi duruyor hem makineyi oradan alırım hemde kendisi yapar kırma olayını.

@carnicero
300 e nereden aldın ?
  • notinhere  (22.05.10 21:00:05 ~ 21:00:38)