[]

decathlon forclaz markasını / montu nasıl bilirsiniz?

soğuk havada yürüyüş yaparken giyebileceğim, terlediğimde rahatsız etmeyecek bir mont arıyordum, bütçem de max 500 TL civarı olduğu için pahalı markalar zaten direkt saf dışı kaldı.

Şu montu buldum: www.decathlon.com.tr

denediğimde de çok beğendim ama olumlu/olumsuz deneyimi, duyumu olan var mıdır sormak istedim.

 
Bu mont için değil ama genel olarak decathlon montlarımdan çok memnunum. Hepsi tam fiyat/performans ürünü. Üstüne müşteri memnuniyetleri de cabası, 1 yıl deli gibi giydiğim kaz tüyü montun içi boşalmaya başladı, tüy vs. kalmadı. Götürdüm, anında yenisi ile değiştirdiler. O yüzden pişman olmazsınız diye düşünüyorum.


  • tss  (27.02.21 13:46:21) 
bende de bir wedze var. ömrü hayatımda satın alıp da fiyat/performans anlamında en tatmin olduğum şeylerden biri oldu mont.

decathlon'dan aldığım şeylerin haddi hesabı yok. bir kere bile pişman olmadım.

20 liraya sattıkları tişörtler filan süper dandik ama belirli bir standardın üzerindeki ürünleri alınır.
  • filteria  (27.02.21 17:39:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.